Jakub Szarmach

Witam na stronie internetowej mojej kancelarii.

Nazywam się Jakub Szarmach i jestem radcą prawnym wyspecjalizowanym w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców. Szczególnie bliskie są mi problemy firm internetowych i technologicznych. Od lat doradzam przy projektach innowacyjnych i zajmuję się problemami powstającymi na ich styku z prawem.

Współpracowałem z szeregiem dużych i małych podmiotów gospodarczych od przedsiębiorców indywidualnych po spółki giełdowe. Posiadam doświadczenie w obsłudze klientów krajowych i międzynarodowych.

Przeprowadziłem szereg projektów związanych z obsługą korporacyjną spółek. Mam na koncie kilkadziesiąt zarejestrowanych spółek, przekształceń i przejęć. Od wielu lat obsługuję spółki giełdowe, zarówno notowane na NewConnect, jak i dużym parkiecie.

Doradzałem podmiotom gospodarczym w modelu in-house, jak i w charakterze obsługi zewnętrznej. Prowadziłem nadzór właścicielski, badania due diligence, oraz audyty. Badałem spółki pod kontem ich prawidłowości funkcjonowania, oraz broniłem te podmioty przed skutkami nieprawidłowo prowadzonych kontroli.

Mam doświadczenie w obsłudze podmiotów samorządowych, oraz spółek komunalnych. Zaznajomiony jestem z procedurami zamówień publicznych, oraz innymi postępowaniami administracyjnymi.

Poza główną działalnością prawniczą prowadzę również aktywność szkoleniową. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie edukacji pozaformalnej dla przedsiębiorców i innych organizacji. Działałem jako menadżer projektów, oraz członek organów zarządzających wielu organizacji i spółek.

Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, poniżej moje dane kontaktowe.

Email: jszarmach@jszarmach.pl
Telefon:+48 668 234 204

Search